dom opieki


Domy Opieki - portal prezentujący domy opieki, domy pomocy i domy seniora w Polsce, dom opieki, dom pomocy, DPS, domy seniora, zakłady opieki i pielęgnacji.

Prezentacje placówek opiekuńczych: Domy Opieki, Domy Pomocy, DPS, Dom Opieki, Dom Pomocy, Zakłady Opieki i Pielęgnacji, Domy Seniora, artykuły i porady dla seniorów i ich opiekunówdom, Ja wybrać dobry dom opieki lub dom pomocy

POINTS: 10355
 
 

Dom Opieki Zacisze - Stare Babice pod Warszawą :

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego domu seniora. Profesjonalna opieka nad osobami starszymi tylko w Pensjonacie Zacisze.

POINTS: 10210
 
 

Dom Opieki w Legionowie

Dom Opieki, Domy Emeryta spokojna staroœć domy Starców Panstwowe Opieka Lecznicza

POINTS: 10185
 
 

Dom opieki seniora Kraków - Centrum Seniora Droginia

Droginia - dom opieki seniora w okolicach Krakowa. Kompleksowa i fachowa opieka nad osobami starszymi. Zapraszamy.

POINTS: 10150
 
 

Opieka Senior Wrocław, Opieka seniora Panaceum, Opieka nad osobami starszymi, Opiekunka, Dom opieki

Opieka nad osobami starszymi w domu. Jak sobie poradzić? Czym opieka seniora w domu różni się od domu seniora? Nasze opiekunki i pielęgniarki służą pomocą w dzień i w nocy tak, aby każdy Senior był otoczony opieką w swoim domu.

POINTS: 10125
 
 

Dom opieki - dom seniora, dom spokojnej starości Pogodna jesień

Pensjonat Pogodna Jesień to dom opieki, dom, seniora, dom starców, który został stworzony z myślą o wygodzie i komforcie Państwa oraz Państwa bliskich. Położony w urokliwej miejscowości Kazuń Polski, nad malowniczym jeziorem, w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Naszą misją i celem jest stworzenie Państwu warunków do jak najprzyjemniejszego i najpełniejszego spędzenia jesieni życia., dom opieki, dom...

POINTS: 10120
 
 

Prywatny dom opieki społecznej im. Ojca Pio : hospicjum : opieka nad osobami starszymi : Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Brzesko, Gorlice, Małopolska

DPS - Dom Opieki Społecznej im. Ojca Pio to prywatne Hospicjum zajmujące się opieką nad osobami starszymi w miastach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Brzesko, Małopolska. Zapraszamy.

POINTS: 10095
 
 

Dom Opieki Kraków: Pobyty poszpitalne, Rehabilitacja Seniorów

Dom Pod Klonami to miejsce przeznaczone dla osób starszych. Nasz dom opieki dla seniora zapewnia rehabilitację oraz pobyty poszpitalne.

POINTS: 10090
 
 

Dom Opieki – Wigor

POINTS: 10085
 
 
zabezpieczenie przed robotami = tylko 10 stron w jednej kategorii


©